15082012ebodroduyuru
Toplumda her birey hayatını devam ettirebilmek amacı ile çalışmak zorundadır. Nerede çalışıyor olursanız olun maaşınızı gösteren bordronuzu internet üzerinden sorgulatabilme imkânınız bulunmaktadır. Bordro sorgulama işlemini gerçekleştirmek amacı ile arama motoruna bordro sorgulama yazarsınız ve sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi yaparken siteler sizden TC kimlik numaranız, emekli sicil numaranız, kurum sicil numaranız istenmektedir. Sorgulamaya göndermeden önce işlem güvenliği için verilen güvenlik numarasının da girişini yapmanız gerekmektedir.
Bordro sorgulama işlemini gerçekleştirmeniz durumunda e- bordrolarınız Excel dosyasında karşınıza gelmektedir. Bu bordrolar aynı zamanda son iyi aya olarak ekrana yansıtılmaktadır. Hangi bordroya ihtiyacınız varsa onun çıktısını alarak kullanabilme imkânınız bulunmaktadır.
Çalıştığınız kurumdan aldığınız ücretin tam olarak ne kadar olduğu hakkında bir fikriniz yok mu? O halde çok düşünmenize gerek yok. Her bilgiyi size sunan en son teknoloji ile iletişime geçerek anında maaşınız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bordro sorgulama sayfanıza giriş yapmanız gerektiğidir. Sorgulama sayfasında size sorulan bilgileri doğru bir şekilde giriş yapmanız durumunda kısa süre içerisinde maaş miktarını öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki linkten Bordro Sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bordro Sorgulama

Bir önceki yazımız olan Beyanname Sorgulama başlıklı makalemizde Beyanname, Beyanname Sorgulama ve Sorgula hakkında bilgiler verilmektedir.
Google Aramaları:


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>